Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri Sayesinde İşletmenizi Ve Evinizi 7/24 Cep Telefonu, Tablet Ve Bilgisayarınızdan Canlı İzleyebilir İsterseniz Geçmiş Günlerin Kayıtlarını Takip Edebilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Alın

Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve diğer tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Referanslarımız

Güvenlik Kamerası

Kameralar kayıt altına alacakları alanlara göre farklılık göstermektedir. Piyasa genelinde binlerce çeşit ve farklı özellikte güvenlik kamerası mevcuttur tüm kameraların çalışma şekli ve amaçları birbirinden farklıdır. Size Uygun en iyi kamera seçimi yapmak için uzman ekiplerimizden destek almayı unutmayın.

Kaliteli Profesyonel Ürün

Megapol Güvenlik olarak kullandığımız tüm kamera sistemleri kaliteli ve garantili ürünlerden oluşmaktadır.

En Uygun Fiyat Teklifi

Şirketimiz kaliteli profesyonel kamera sistemlerini en uygun fiyat teklifi vermeyi garanti etmektedir.

Gece Görüşlü Kamera

Güvenlik kameraları kızıl ötesi ledleri sayesinde karanlık ortamlarda insan gözünün göremediği ışık aydınlatması yaparak koruma altına alınan bölge güvenli şekilde kayıt altına alınmaktadır. Bu tarz güvenlik kameraları 7/24 kayıt yapacak sistemler için tercih edilmelidir.

Su Geçirmez İP66

Dış ortam gece görüşlü kameralarımız dış ortam hava şartlarına karşı korumalı ve dayanıklıdır.

Garantili Ürün Ve Servis

Satışını ve kurulumunu yaptığımız tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Cep Telefonundan İzleme

İnternete bağlı güvenlik kamera sistemini cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan canlı izleyebilirsiniz. İnternetin olduğu dünyanın her yerinden evinizi ve işyerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Gerekirse geçmiş kayıtları da izleyebilir ihtiyacınız olan güvenlik kamera kaydını telefonunuza kaydedebilirsiniz.  Evinizde bakıcınızı ya da işyerinizde personel takibi yapabilir güvenlik önlemlerinizi kolayca alabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Kamera sistemlerini tüm akıllı cep telefonlarından canlı ve geçmiş kayıtlarını uzaktan izleyebilirsiniz.

Bilgisayardan İzleme

Ev ve işyerinizdeki bilgisayarınızdan kamera sistemini canlı ve geçmiş kayıtlarını izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Ve Teklif Alın!

İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik çözümleri için sizi arayalım.

Güvenlik Kamerası

Teknolojinin gelişmesiyle yaşam alanımızın her alanını kapsamaya başlayan güvelik kamerası artık vaz geçilmez bir ihtiyacımız olmaktadır.Güvenlik kamerası farkında olmadan her anımızı kaydetmeye  ve en az 1 ay kamera görüntüsü saklamaya başlamıştır.Güvenlik kamerası halka açık alanlarda güvenliğimizi sağlamak amacıyla kullanılması yasalar gereği zorunlu hale gelmeye başlamıştır. Güvenlik kamerası bir çok suçun suçlunun yakalanmasında ve olayların sonuçlanmasına en büyük katkı sağlayan sistemlerdir. Günümüzde tüm haber kanallarım artık güvenlik kamerası görüntüleri üzerinden haber akışlarını belirlemektedir. Güvenlik kamerası işimizde bizim en büyük destekçilerimizden biridir.

İşverenlerin gerek çalışanlarını gerek ise üretimini canlı ve geçmiş kayıtlarını izlemek amaçlı en çok kullandığı sistemdir. İşveren açısından güvenlik kamerasının faydaları çok fazladır üretimini ya da satışını yaptığı malzemenin hem güvenliğini sağlamak hem de günlük kontrolünü yapmak için Cep telefonun üzerindeki uygulamadan güvenlik kamerası sistemini açarak takiplerini kolaylıkla yapabilmektedir. İş yerinde kurulu olan güvenlik kamerası işverenin iş yeri dışında olması halinde bile kolaylıkla bilgisayarından cep telefonundan ve tabletinden canlı aynı zamanda geçmiş kayıtları kolaylıkla izleyerek iş akışını kontrol edebilmektedir.

İş yeri güvenlik kamerası bir diğer faydası ise olası hırsızlık durumlarında kolluk kuvvetlerinin suçlulara daha hızlı ulaşmasını ve kişilerin çoğaldı ürünlere zarar vermeden geri kazanılmasını sağlamaktadır. Gece görüşlü güvenlik kamerası sayesinde En karanlık ortamlarda bile net bir görüntü olmamızı sağlamaktadır. Güvenlik kamerası hem hırsızlık hem yangın hem de iş güvenliği açısından işverene katkıları çok fazladır. Bir işletmede hırsız alarm sistemi ile birlikte güvenlik kamerasının kullanılması Zorunludur.Hırsızlık esnasında alarm sisteminin devreye girmesi ile işverene alarmın devreye girdiği bilgisi telefonla iletilir ancak her alarm bir hırsızlık vakası değildir işletmenin içerisinde unutulan evcil hayvanlar ya da açık bırakılan pencere ve kapılar alarmın devreye girmesini sağlamaktadır bu tarz durumlarda alarm sisteminden gelen çağrıların doğru olup olmadığını kontrol etmek için cep telefon uygulaması üzerinden güvenlik kamerasını açarak iş yeri kontrolü sağlanması doğru olacaktır.

İşletmeniz için en doğru güvenlik kamerasını satın almanız çok önemlidir güvenlik kamerası özellikleri bakımından binlerce çeşit model ve markaya sahiptir her model bir markanın kullanım amaçları birbirinden farklıdır. İşletmenizin en sağlıklı güvenlik sistemini kur durmak için öncelikle bu işte uzmanlaşmış firmalardan keşif talep etmeniz gereklidir. Güvenlik sistemi için keşfe gelen uzman kişiler öncelikle işletmenizin hangi amaçla faaliyet gösterdiğini öğrenmenin ve güvenlik kamerasını hangi amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gereklidir. Güvenlik kamerasını kullanma amacınız sadece hırsızlara caydırmak olası hırsızlık vakalarında hırsızların teşhis edilmesini sağlamaksa öncelikle işletmenizin hırsızlara açık olan yani hırsızların kolaylıkla işletmenize girilecek noktalarına güvenlik kamerası yerleştirilmelidir. Yerleştirilecek güvenlik kamerası hırsızlık amacıyla işletmenizde giren kişi ya da kişilerce etkisiz hale getirilmeyecek şekilde montajlanmalıdır. Doğru konumda bir şekilde montajlanan güvenlik kamerası hırsızların yüz tespitinde ve teşhis edilmesi konusunda kaliteli bir görüntü alması gereklidir. Hırsızlara karşı korunmak amacıyla takılan güvenlik kamerasında bir diğer önemli konu ise kameranın netlik ve gece görüş kalitesidir çünkü hırsızlık amacıyla işletmenizde girecek olan kişi ya da kişiler gece karanlıkta ve gizlenmiş olarak içeriye girmek isteyeceklerdir.

İşletmenizin etrafına takılan güvenlik kamerası öncelikle görünüş olarak hırsızlık amacını taşıyan kişileri caydırmalıdır bunu sağlamak için öncelikle dış görünüşü büyük kasalı kameralar seçmenizde fayda olacaktır daha sonra dikkat çekici uyarı yazılarının işletmenizin girişlerinde asılı olmalıdır. İşletmeniz halka açık bir alanda ise örneğin bir market Ya da kuyumcu tarzında bir işletmeye sahipseniz  kamera görüntülerini gösteren bir televizyon yada monitörü camdan görünecek şekilde koymanız kötü niyetli kişilere karşı çaydırıcı olacaktır. Güvenlik kamera sisteminin en önemli parçalarından biri kamera kayıt cihazıdır. Güvenlik kamerası kayıt cihazım tüm olayların saklanmasında izlenmesinde ve internet üzerinden yayın yapmasını sağlayan bilgisayar tabanlı bir sistemdir. Hırsızlara karşı korunmak amacıyla kurulmuş olan güvenlik kamera sistemi öncelikle kayıt cihazının güvenli ve gizli bir noktaya koyulması gerekmektedir. Hırsızlık amacıyla giren kişilerin güvenlik kamerası görüntülerini iptal etme silme ve çalma ihtimallerini ortadan kaldırmamız gereklidir. Bu tarz önlemlerin alınmaması durumunda işletmeniz için yaptığınız yatırımların boşa gideceğini aklınızdan çıkartmamalısınız.

Güvenlik kamerası kurdurmayı düşünen bir işletme sahibi ilk başta yapacağı yatırımın çok gereksiz olacağını hiçbir zaman ona ihtiyacı olmayacağını hiçbir zaman geçmişe dönük kayıt izlemeyeceğini düşünebilir ancak genel olarak piyasada yapılan hataların en büyüğü işletmenin başına kötü olaylar gelmeden önce bu sistemi kurdurmuyor olmasıdır. Olması gereken en doğru karar işletmenizin başına kötü olaylar gelmeden önce bu tarz güvenlik önlemlerinizi almanızdır. İşletmeniz sizin için hayatınızın bir parçası yaşamanızı sürdürmenizi için olmazsa olmaz ekmekte teknenizdir. Güvenlik kamerası amacı sadece hırsızlık olmayan aynı zamanda işletme içerisindeki faaliyetleri kontrol etmek isteyen işverenler için en önemli yardımcı elemandır. İşletmenizin başında yedi gün 24 saat kalamayacağınız gibi devamlı olarak da kontrol elimizde olmayacaktır. Ancak güvenlik kamerası 24 saat hiç kesintisiz ortamın görüntüsünü aynı zamanda sesini kayıt altına almaktadır. İşletme içerisindeki faaliyetlerinizi kontrol etmek iş ahlakına ve iş düzeninin kesintisiz şekilde ilerlediğini görüntülemek Ve kurallar dışına çıkılması durumunda gerekli iyi kazları anında vermenizi sağlamaktadır.

Güvenlik kamerası her ne kadar da çalışanlar üzerinde bir baskı oluşturacağı düşünülse bile aslında çalışanlar için büyük fayda sağlamaktadır. Örneğin bir kozmetik firmasını ele alalım İşletmede binlerce ürün ve yüzlerce marka vardır halka açık olan bu mağazada günde birden çok ürün kaybolması ve hırsızlık vakaları yaşanmaktadır. Bu tarz bir ürün kaybolması vs vakalarında işletmede çalışan personellerin zan altında kalmamasına ve ürünlerin kim ve kimler tarafından çalındığını kolaylıkla test edilmesini sağlayan en büyük destekçimiz güvenlik kamerasıdır.

Güvenlik kamerası işletmemiz için önemli olduğu kadar da yaşam alanlarımızı korumak amaçlı da çok önemlidir günümüzde yaşam alanlarımızı oluşturan en büyük yapılar apartman ve sitelerdir. Apartman ve site gibi halka açık alanlarda olası istenmeyen vakaların yaşanması ihtimali daha yüksektir. Şehirlerimizde mahalle kültürünü artık kentsel dönüşme ile birlikte apartman ve siteler oluşturmaktadır. Toplumu açık olan apartman ve site derimizde giriş çıkış yapan insanların neden niçin ve nereye geldiklerini soramayız çünkü hem basit bir apartmanda yaklaşık 30 – 40 daire vardır gelen kişilerin kime neden geldiklerini kötü niyetli olup olmadıklarını kimse sorgulayamaz. Bu nedenden dolayı yaşam alanlarımızı özellikle çok sık giriş çıkış yapılabilen koruma altında olmayan mekanlarımızı korunmak için güvenlik önlemlerini en başta almamız gerekmektedir. En basit örnek ile bir apartmana güvenlik kamerası satın alarak  Güvenliğimizi sağlamalıyız. Apartman güvenlik kamerası yedi gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak giriş çıkışları kayıt altına almak giren kişilerin yüzlerini net görecek şekilde kaydetmelidir. Apartman güvenlik kamerası öncelikle kötü niyetli kişileri engellemek amacıyla kullanılmalıdır bunun için kamera sisteminin caydırıcı olması çok önemlidir güvenlik kamerasının görüntülerini apartman girişine bir monitör bağlayarak 24 saat boyunca giren kişilerin burada güvenlik kamerası olduğunu görmeleri gerekmektedir. Apartman güvenlik kamerası kayıt cihazının internete bağlanması durumunda tüm apartmanda oturan daire sakinlerinden cep telefonu ve bilgisayarlar üzerinden evlerine dışarıdaki arabalarını ve parkta oynayan çocuklarını izlemeleri mümkündür. İnternete bağlanan güvenlik kamerasının bir diğer faydası ise kayıt izleme kolaylığı olmasıdır. Çünkü montajı yapılan güvenlik kamerasından haftalık aylık olarak geçmiş kayıtların incelenmesi arızanın olup olmaması kontrollerinin yapılması zorunludur. Satın aldığınız güvenlik kamerasının aktif şekilde çalışması ve kontrolü tamamen sizin elinizde olacaktır. Güvenlik kamerasının uzun yıllar çalışması ihtiyaç halinde kayıt görüntülerine ulaşabilmesi için sisteminize periyodik olarak bakım yaptırmanız gereklidir. Apartman ve site tarzı büyük yerleşim alanlarında güvenlik kamerasının kurulum maliyetleri daire sayısına göre daha ucuz fiyatlara mal olmaktadır.

Örneğin siteye kurulacak olan güvenlik kamerasının toplam bedeli daire sayısına bölünerek aidat şeklinde ödeme imkanları bulunmaktadır. Toplu yerleşim yerlerinde güvenlik kamerası kurulum maliyetleri çok uygun fiyatlara ucuz fiyatlara çıkmaktadır.

Şirketimiz Megapol güvenlik Sistemleri olarak İzmir’de yaklaşık 18 yıldır güvenlik kamerası faaliyeti göstermektedir. Şirketimizin en büyük özellikleri ve diğer firmalardan bizi belirgin şekilde ayırt edici özelliğimiz montaj sonrası müşterilerimize kesintisiz hizmet vermenizdir. Güvenlik kamerası İzmir olarak şirketimiz ilk tercih edilen sıralarda gelmektedir. Şirketimizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz ilk hizmetimiz teknik konuda uzman olan personelimiz tarafından ücretsiz keşif imkanları sunmaktadır. İş yeri site fabrika ve evlerimizi kurmayı planladığımız güvenlik kamerasının en doğru şekilde karar verilmesini amacına uygun belirlenmesini tespit eden konusunda uzman satış birimimizdir. Satış ekibimizin tamamı teknik alt yapılı olduğu için müşteri ihtiyaçlarına en doğru kararı ve müşteriye uygun en uygun güvenlik kamerası projesini hazırlamaktadır amaçları müşteriyi kandırarak para kazanmak olmayan müşterinin amacına uygun sistemi satın almasını sağlayan ve bu konuda her türlü eğitime bilgi ve belgeye sahip olan personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Güvenlik kamerasının kurulumundan sonra teknik desteğin sağlanması müşteri tarafından ihtiyaç duyulduğu her an karşısında muhatap bulunması çok önemlidir müşterilerimiz bize güvenerek güvenliklerini sağlamamızı ve bunun karşılığında bize bir bedel ödemeyi kabul ederler.  Bu sorumluluğun bilincinde sahip olarak hareket eden şirketimiz teknik destek eğitim yedek parça teminini en kısa sürede sorunların çözümüne ulaştırmaktadır. İzmir kamera sistemleri faaliyetine başlayan ilk firmalardan biri olan Megapol güvenlik sistemleri mevcut potansiyel müşterisine önem vermektedir mevcut müşterilerimizin memnuniyeti bizim başlıca Prensiplerimiz arasında yer almaktadır çünkü mevcut müşterilerimiz sayesinde yeni müşteriler kazanmak daha kolaydır.

Megapol güvenlik Sistemleri olarak güvenlik kamerası alanında İzmir’de başlıca belediyeler hastaneler askeri şubeler ve devlet daireleri referanslarımız arasında yer almaktadır. Uzman teknik kadromuz sayesinde kurulumunu tamamladığımız güvenlik kamerası sistemleri ile uzun yıllar kesintisiz sorunsuz ve başarılı şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

Güvenlik kamerası sistemi satın almadan önce uzman kişilerin desteğine başvuru ücretsiz kişi bir imkanlarımızdan faydalanan ürünlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi alın size sunacağımız hizmetlerimiz sayesinde güvenli bir yaşam sürmenizi temenni ederiz.

Güvenlik Kamerası Sistemi

Güvenlik kamerası sistemi tek başına kameradan oluşmamaktadır sistemin içeriğinde kayıt cihazı hard disk kamera kablosu kamera adaptörü bnc ve dc jak vardır.  Aynı zamanda sistemin kaliteli olmasını sağlayan bir diğer konu ise montaj işlemidir montaj işleminin önemli olmasının sebebi en net görüntünün alınması alt yapı kablolamanın doğru şekilde yapılarak güvenlik kamera sistemini uzun yıllar faal durumda olmasını sağlamaktır

Güvenlik kamerasında en çok tercih edilen modeller arasında AHD HD gece görüşlü kameralar yer almaktadır. Ahd kamera sistemleri kendi içerisinde marka model ve özellikleri ayrılmaktadır. Özellik bakımından tercih edilen kameralar 1.3 mp ve 2.0 mp kameraladır. Güvenlik kamera sistemi elektronik özelliği dışında fiziksel bir çok özelliği de sahiptir. Özellik ve çeşitlilik bakımından dome ır bullet gece görüşlü HD kameralar olarak sınıflandırmak mümkündür.

Güvenlik kamera sistemi mark olarak da dikkat edilmesi gereklidir piyasada yoğunlukla kullanılan marka ve modeller tercih edilmelidir örneğin şirketimiz genelde kaliteli olan haikon, neutron, dahua, cenova, avenir, samsung, sony, bosch gibi markaları öncelikle kullanmaktadır. En çok tercih edilen güvenlik kamerası sistemi markalarında dikkat edilmesi gereken konu şirketin teknik destek ve ulaşılabilirlik konusu olmalıdır. Güvenlik kamera sistemi satın alındığı tarihten itibaren uzun yıllar sorunsuz ve arıza durumunda yedek parçasını bulunması gereklidir bunun için bilindik markalar ile çalışması tercih edilmelidir. Güvenlik kamera sistemi internete bağlantı yapılarak cep telefonundan dünyanın her yerinden izlene bilmektedir. Bu özelliği sayesinde bebek kamerası bakıcı takip kamerası ev için güvenlik kamerası olarak kullanım alanları tercih edilmektedir.

Güvenlik Kamerası Sistemleri Nelerden Oluşur

Güvenlik kamerası kayıt cihazı kamera hard disk kablo kablo kanalı adaptör Ve profesyonel montaj sisteminden oluşmaktadır.    .

GÜVENLİK KAMERASI : Elektronik kart üzerinde bulunan entegre işlemci görüntülensin ve elektronik parçalardan oluşan bir cihazdır. Güvenlik kamerası elektronik kartın üzerinde bulunan gece görüş netleri sayesinde karanlık ortamlarda otomatikman devreye giren kızılötesi ışıkları sayesinde çok karanlık ortamlarda bile net bir görüntü almamıza sağlamaktadır.

Kayıt Cihazı : güvenlik sisteminin en önemli parçalarından biridir güvenlik kamerasından gelen elektronik sinyalleri görüntü sinyallerini çeviren yapısı sayesinde kesintisiz olarak güvenlik kamerası görüntülerine cep telefonlara bilgisayarlara ve aynı zamanda televizyonlara canlı olarak aktarmayı sağlayan ayni görüntüyü hafızasında saklayarak ihtiyaç halinde İzlememizi sağlayan elektronik sistemden oluşan bir cihazdır.

HARD DİSK : kayıt cihazı içerisinde bulunan kamera görüntülerini saklamaya yarayan en önemli cihazlardan biridir. Güvenlik kamerası için özel üretilmiş hard disk kullanılması tercih edilmelidir. Seagate, wd, gibi markalar tercih edilmesi gereklidir.

YARDIMCI EKİPMAN: güvenlik kamerası görüntü aktarımını sağlayan sistemin uzun yıllar sağlıklı çalışmasında rol oynayan ufak gibi görünen ancak işlemi çok olan yardımcı ekipmanlar Bnc ve dc jaklardır.

MONTAJ : güvenlik kamerası montajı sistemin ne kadar sağlıklı çalışabileceğini belirleyen uzun yıllar arıza yapmamasını sağlayan teknik ve uzman kişilerce yapılması gereken bir işlemdir.

Güvenlik kamera çeşitleri yuvarlak kasa büyük kasa ip kamera analog kamera harici kamera gece görüşlü kamera iç ortam kamera gizli kamera ve sesli kamera olarak çeşitlendirmek mümkündür

İP Güvenlik Kamerası

İp kamera profesyonellerin tercih ettiği kamera özelliğinden biridir. İp kameranın en büyük özelliklerinden biri görüntünün net canlı ve belirgin olmasıdır. Genelde devlet daireleri askeri projeler ve Profesyonel çalışan işletmeler ip güvenlik kamerası tercih etmektedir. İp güvenlik kamerası MOBESE plaka tanıma kural ihlali gibi önemli görevlerde kullanılmaktadır.

Güvenlik kamerası marka ve modelleri

Haikon kamera sistemi, neutron , retro, goldnet, dahua, samsung, sony, paradox, bullwark, cenova, avenir, panasonic, ttceh,

Güvenlik Kamerası Özellikleri

Gece Görüşlü Kamera

Güvenlik kameraları kızıl ötesi ledleri sayesinde karanlık ortamlarda insan gözünün göremediği ışık aydınlatması yaparak koruma altına alınan bölge güvenli şekilde kayıt altına alınmaktadır. Bu tarz güvenlik kameraları 7/24 kayıt yapacak sistemler için tercih edilmelidir.

Cep Telefonundan İzleme

İnternete bağlı güvenlik kamera sistemini cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan canlı izleyebilirsiniz. İnternetin olduğu dünyanın her yerinden evinizi ve işyerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Gerekirse geçmiş kayıtları da izleyebilir ihtiyacınız olan güvenlik kamera kaydını telefonunuza kaydedebilirsiniz. Evinizde bakıcınızı ya da işyerinizde personel takibi yapabilir güvenlik önlemlerinizi kolayca alabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Fiyatları

 • Kamera Sistemi Fiyatı 950 tl
 • 3 lü kamera sistemi set fiyatı: 1100 tl
 • 4 lü güvenlik kamerası fiyatı: 1500 tl
 • 5 li güvenlik kamera set fiyatı: 1800 tl
 • 6 lı hd gece görüşlü kamera sistemi fiyatı: 2100 tl
 • 7 li 1.3 megapixel kamera sistemi fiyatı: 2400 tl
 • 4 lü ip kamera sistemi fiyatı: 1900 tl
 • 4 lü 2 megapixel ip kamera sistemi fiyatı : 2300 tl
 • 2 li gizli kamera sistemi fiyatı : 1750 tl
 • 16 lı güvenlik kamerası fiyatı : 3500 tl

Haikon 4 lü 1 megapxel gece görüşlü kamera sistemi fiyatı : 1450 tl

Neutron 4 lü 1 megapixel hd gece görüşlü kamera sistemi fiyatı : 1550 tl

Retro 4 lü 1 megapixel hd gece görüşlü kamera sistemi fiyatı : 1350 tl

Haikon 2 megapixel hd kamera sistemi teklifi : 1950 tl

Samsung 2 megapixel hd gece görüşlü kamera sistemi fiyatı : 2700 tl

Sony 4 lü hd megapixel gece görüşlü kamera sistemi teklifi : 1950 tl

KAMERA SİSTEMLERİ İÇİN HİZMET VERDİĞİMİZ İL VE İLÇELER

 • Kamera sistemleri için hizmet verdiğimiz İller İzmir, Aydın, Muğla, Denizli ve Uşaktır.
 • Güvenlik Kamera Sistemleri ve Alarm Sistemleri İçin Hizmet Verdiğimiz İzmir İlçeleri;
 1. Karabağlar
 2. Buca
 3. Menderes
 4. Karşıyaka
 5. Konak
 6. Bayraklı
 7. Bornova
 8. Güzelbahçe
 9. Karaburun
 10. Çeşme
 11. Ildır
 12. Urla
 13. Zeytinalanı
 14. Gaziemir
 15. Sarnıç
 16. Kiraz
 17. Kemalpaşa
 18. Torbalı
 19. Tire
 20. Ayrancılar
 21. Gümüldür
 22. Özdere
 23. Seferihisar
 24. Aliağa
 25. Çiğli
 26. Evka
 27. Foça
 28. Menemen
 29. Selçuk
 30. Balçova
 31. Narlıdere

Güvenlik Kamera Sistemleri ve Alarm Sistemleri İçin Hizmet Verdiğimiz Manisa İlçeleri;

 1. Ahmetli
 2. Akhisar
 3. Alaşehir
 4. Demirci
 5. Gölmarmara
 6. Gördeş
 7. Kırkağaç
 8. Köprübaşı
 9. Kula
 10. Salihli
 11. Sarıgöl
 12. Saruhanlı
 13. Selendi
 14. Soma
 15. Turgutlu

Güvenlik Kamera Sistemleri ve Alarm Sistemleri İçin Hizmet Verdiğimiz Aydın İlçeleri;

 1. Bozdoğan
 2. Buharkent
 3. Çine
 4. Didim
 5. Efeler
 6. Germencik
 7. İncirliova
 8. Karacasu
 9. Karpuzlu
 10. Koçarlı
 11. Köşk
 12. Kuşadası
 13. Kuyucak
 14. Nazilli
 15. Söke
 16. Sultanhisar
 17. Yenipazar