Personel Takip & Turnike Sistemleri

Personel kontrol, kartlı geçiş, turnike sistemlerini kaliteli ürün ve uygun fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz Teklif Alın

Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve diğer tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Referanslarımız

Personel Takip Sistemi

Kurumsal işletmeler için personel takibi yapmak artık çok kolay, personel takip sistemi sayesinde çalışanların giriş çıkışları kontrol altına alınarak günlük, haftalık veya aylık raporlar şeklinde giriş ve çıkışlardaki gecikmeleri kolaylıkla belirlemeniz sağlanmaktadır. Personel takip sistemi muhasebe sisteminize entegre edilerek personelin aylık bordosunu tek tuşla rahatlıkla oluştura bilirsiniz.

Parmak İzi Giriş Kontrol

İşletme, okul, kamu alanları, belediyeler vb alanlarda giriş çıkışları kontrol altına alınmak amaçlı kullanılmaktadır. Yetki vereceğiniz kişilerin parmak izini sisteme tanımlanarak belirlenen bölümlere giriş izni verilmektedir. Giriş izni verilmeyen alanlarda parmak izi kullanımı yapılmayacaktır. Kişilerin hangi zamanda nereye giriş yaptığı ve şuan nerede olduklarını gösteren bilgisayar yazılımlarına entegre edilmektedir. Profesyonel iş hayatınıza profesyonel sistemler entegre edin.

Yüz Tanıma Sistemi

Güvenliğine önem veren kurumsal işletmeler için giriş çıkış kontrolü yüz tanıma sistemleri ile sağlanmaktadır. Sisteme önceden tanımlanmış kişi yüzü yetki verilen alanlara giriş yapabilir ve tüm giriş çıkış zamanları resimleriyle birlikte kayıt altına alınmaktadır. Detaylı bilgi için uzman ekiplerimizden yardım almayı unutmayın.

Ücretsiz Teklif Formu

İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik çözümleri için sizi arayalım.