Araç Kamera Sistemleri

Toplu taşıma işi yapan tüm araçlar artık güvenlik kamerası taktırma zorunlu hale gelmiştir. Aracınızın içine ve dışına montajlanan güvenlik kameraları kayıt cihazı sayesinde talep edilen gün kadar görüntü kaydetmektedir. Aracınızı cep telefonundan canlı izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Alın

Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve diğer tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Referanslarımız

Araç Güvenlik Kamera Sistemi

Uzman teknik kadromuz sayesinde profesyonel mobil güvenlik kamera sistemi kurulumu yapılmaktadır. Amaca uygun doğru cihazlarla yapılan montajlar uzun yıllar sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Kaliteli sistemler yatırımlarınızı korumaya yardımcı olacaktır. Projeleriniz için deneyim teknik ekiplerimizden yardım almayı unutmayın.

Kalite Tesadüf Değildir!

Kaliteli ürün seçimlerinde şansınıza güvenmek doğru değildir. Güvenlik kamerası sistemlerinde binlerce çeşit marka ve model ürünler mevcuttur. Bu ürünler arasında size en uygun ürün seçimi yapmak bütçenize göre güvenlik kamera sistemi kurdurmak için hemen ücretsiz keşif talebinde bulunun uzman ekiplerimiz kısa sürede size geri dönüş yaparak detaylı fiyat ve ürün bilgisi alın.

Mobil Araç Güvenlik Kamera Sistemi İçin Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

MOBİL DVR

Araçlar için özel üretilen mobil dvr kayıt cihazları fiziki özellikleri bakımından sarsıntılara dayanıklıdır. Mobil dvr cihazların sim kart girişleri sayesinde internet bağlantısı yapılarak araç uzaktan telefon ve bilgisayardan takip edilebilir ve canlı şekilde kamera görüntüleri izlenebilmektedir. Dvr cihazı hard disk kapasitesine göre geriye dönük kayıt saklamakta telefon ve bilgisayardan izleme yapılabilmektedir. Mobil güvenlik kamera sistem için sadece mobil cihazlar kullanılmalıdır normal güvenlik sistemleri araçlarda kullanılması doğru değil ve sağlıklı çalışamazlar.

Mobil Kamera

Araç içi ve dışı olmak üzere iki çeşit fiziki özelliklere sahip kameralar mevcuttur. Kameralar yüzlerce çeşit özelliğe sahip marka ve modelleri vardır doğru güvenlik kamerası seçimi yapmak için öncelikle uzman ekiplerimizden destek alınması gerekli daha sonra amaca uygun kamera seçimi yapılmalıdır. Doğru tespit sizi yüksek ücretler ödemekten kurtaracak aynı zamanda doğru yatırım yapmanızı sağlayacaktır. Mobil güvenlik kamerası seçimi için uzmanlarımızdan destek almayı unutmayın.

Mobil Monitör

Araçlar için özel üretilen izleme ekranıdır. Güvenlik kamera görüntüleri canlı izleme yapabilir geriye dönük kayıtları kolaylıkla izleyebilirsiniz.

SSD Hard Disk

Mobil kayıt cihazlarında SSD hard disk kullanılmalıdır. SSD hard disk güvenlik kamerası görüntü kayıtlarını sağlıklı depolayan sarsıntılardan etkilenmeyen depolama birimidir. Normal kayıt cihazlarında kullanılan hard diskler sarsıntıya karşı korunaksız mobil araçlar için üretilmemiştir. Araba içine kurulan güvenlik kamera sistemleri araç hareket halindeyken sarsıntılara dur kalk ve ani darbelere karşı dayanıklı olmalıdır. Doğru ürün seçimi için uzman ekiplerimizden destek almayı unutmayın

Ücretsiz Teklif Al

İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik çözümleri için sizi arayalım.