İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri

18 Yıldır İzmir ve tüm Ege bölgesine profesyonel hizmet sunuyoruz. Uzman teknik kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz sayesinde siz ve sevdiklerinizi koruyoruz.

Ücretsiz Teklif Alın

Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve diğer tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Referanslarımız

Karabağlar Kamera Sistemleri

Megapol Güvenlik Sistemleri olarak Ege bölgesinin birçok ilçesinde kamera ve güvenlik kamerası başlığı altında birçok başarılı projeye imza attık. İzmir’in en hızlı gelişen Karabağlar ilçesinde en çok apartman ve ev kamera sistemleri tercih edilmektedir. Hırsızlık olaylarına karşı İzmir Karabağlar ilçesi güvenliğini kamera sistemi kurdurarak önlem almayı tercih etmiştir.

Konak Güvenlik Kamera Sistemleri

İzmir’in en yoğun insan nüfusunun olduğu ilçelerden biride Konak ilçesidir. Konak ilçesinde hırsızlık olayları son zamanlarda artış gösterdiği bazı haber kaynaklarında belirtilmiştir. Konak halkı güvenlik sistemlerinde en çok güvenlik kamerası ve görüntülü diafon sistemlerini talep etmiştir. Konak ilçesinde çok sayıda eski çok katlı binaların olması görüntülü zil sistemlerine ihtiyacı artırmaktadır. Görüntülü diafon sistemlerinde daire sayısının çok olması daire başı ödenecek fiyatlarında düşük olmasını sağlamaktadır.

Bayraklı Güvenlik Kamera Sistemleri

Bayraklı ilçesi İzmir’in en çok gökdelen ve ofislerin olduğu bölgedir. Ofislerin güvenlik çözümlerinin en başında güvenlik kamera sistemi gelmektedir. Genel olarak ofis içlerine yerleştirilen güvenlik kameraları çalışanların performansını ve müşteri güvenliğini sağlamaktadır. Ofis ve işyeri güvenlik kamera çözümlerinde kablosuz ip kamera sistemleri en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Detaylı bilgi ve ihtiyaçlarınızın belirlenmesi için uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Bornova Güvenlik Kamera Sistemleri

İzmir’in Bornova ilçesi okul, üniversite ve yurtların en çok olduğu bölgesidir. Okul ve yurtların güvenlik ihtiyaçlarının başında hırsız alarm sistemleri ve turnike geçiş sistemleri vardır. Okul alarm sistemleri sadece hırsızlara karşı değil yangın, su basması, acil durum, polis ve itfaiye gibi ihtiyaçları tek düğmeyle çağrılmasını sağlamaktadır. Turnike sistemleri giriş – çıkış kapıları, yemekhaneler, yurt girişleri gibi bölümlerin düzenini sağlamak amaçlı tercih edilmektedir. Okul ve yurtlarınızdaki ihtiyaçlarınız için uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Karşıyaka Güvenlik Sistemleri

Karşıyaka ilçemiz küçük işletme ve modern sitelerin en çok olduğu İzmir’in ilçesidir. Sitelerin güvenlik ihtiyaçların en başında dış ortam gece görüşlü güvenlik kamerası ve görüntülü diafon sistemleri gelmektedir. Site ve apartman kamera sistemleri bina içi ve bahçe çevresine takılan ip veya ahd güvenlik kameralarından oluşmaktadır. Kamera sistemi mobil uygulamalar sayesinde cep telefonlarından anlık ve geçmişe dönük kayıtları izlene bilmektedir. Kamera sistemini uzaktan izleye bilmek için sadece kayıt cihazınıza internet bağlamanız yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Buca Güvenlik Kamera Sistemleri

Her geçen gün daha çok gelişen Buca ilçemiz eski yapılarını hızla yeni modern sitelere çevirmektedir. Yeni yapılan site projelerinde artık neredeyse zorunlu hale gelen güvenlik kamerası altyapısı oluşturulmaktadır. İnşaat halindeyken güvenlik kamerası ve alarm sistemi kablolaması yapılması ilerideki sıva üstü kablolama görüntüsünü ortadan kaldırmaktadır. Sıva altı çekilen CCTV ve network cat-6 kabloların gizli ve daha temiz görüntü oluşturulmasını sağlamaktadır. Tüm proje ve alt yapı kablolama işlemleriniz için uzman ekiplerimizle görüşebilirsiniz.

Çeşme Güvenlik Sistemleri

Çeşme yazlık ve otellerin olduğu İzmir’in yazlık ilçesidir. Yazlık alanların güvenlik önlemleri için ilk önceliğimiz hırsız alarm sistemleridir. Alarm sistemlerinde ürün belirlemek için kurulum yapılacak alanda keşif yapılması gereklidir. Evin konumu ve yapısına uygun kablolu veya kablosuz güvenlik alarm sistemleri tespit edilmektedir. Alarm sisteminin sinyalleri 7/24 izleme merkezine saniyeler içerisinde aktarılmakta sinyal özelliğine bağlı olarak polis, ambulans ve itfaiye birimlerine haber verilmektedir. Ancak hırsızlara karşı sadece alarm sistemi taktırmak çok etkili değildir. Alarm sistemiyle birlikte güvenlik kamera sisteminin kurulması kesin çözüm olmaktadır. Ücretsiz keşif ve bilgi için bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz Teklif Al

İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik çözümleri için sizi arayalım.