İşyerleri İçin Alarm Sistemleri

İş yerinizi ve değer verdiklerinizi koruyun. Hırsızlara karşı en etkili önlem alarm sistemleridir. Alarm sistemleri sadece hırsızlık olaylarını önlemekte de kalmaz acil durumlarda hızlı şekilde yardım talep etmenize olanak sağlar. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz Teklif Alın

Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve diğer tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Referanslarımız

Alarm Sistemi Kiralamayın Satın Alın!

Aylık ödemeli alarm sistemi

Hırsız alarm sistemine aylık dolar kuru yada TL üzerinden yüksek ücret ödemeyin! Abonelik sistemi için hizmet alacağınız firma ile 24 aylık sözleşme imzalayıp sözleşmeden çıkmama taahhüdü vermiş oluyorsunuz. Sözleşme boyunca alacağınız hizmet yalnızca ürünlerin kullanımıyla sınırlı kalmaktadır. Sözleşme bitiminde ürünler firma tarafından söküm bedeli tahsil edilerek iade alınacaktır. 24 ay boyunca ödediğiniz ücreti boşuna ödemiş olacaksınız. Alarm sistemini kiralamayın uygun fiyatlar ile satın alarak ömür boyu kullanın !

Satın almalı alarm sistemi

Uygun fiyatlar sayesinde kaliteli ürünleri satın alın ve ömür boyu kullanın ! Şirketimiz satışını yaptığı tüm ürünler için 2 yıl ücretsiz servis ve 2 yıl boyunca ürün garantisi vermektedir. Montaj sonrası hizmet politikamız sayesinde müşterilerimiz 7/24 şirketimize ulaşabilir ve istedikleri saatlerde teknik servis hizmetinden faydalanabilirler. 2 yıl sonrasında müşteri ile şirketimiz arasında yaptığımız sözleşme sayesinde müşterimiz ömür boyu satın aldığı alarm sistemi için teknik destek hizmetlerinden faydalanacaklardır.

ev, alarm, sistemleri, güvenlik, kamerası, izmir, hırsız, alarmı, neutron, paradox, kablosuz ,

Alarm Takip Merkezi

Satın aldığınız alarm sistemi alarm takip merkezine bağlanarak 7/24 kontrol altına alınmış olacaktır. Şirketinize yapılan tüm giriş çıkışları kontrol edebilir haberiniz dışında şirketinize giriş yapılmasını engelleye bilirsiniz. Bu işlemler için aylık ücret ödemeyeceksiniz ! Alarm sistemine bağlı tüm dedektörlerin kontrolü takip merkezimiz sayesinde anlık olarak takip edilecek olası acil durumlarda kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir.

7/24 Takip

Anlık Bildirim

Personel Takibi

ev, alarm, sistemleri, güvenlik, kamerası, izmir, hırsız, alarmı, neutron, paradox, kablosuz ,

Telefondan Kontrol

Mobil uygulama sayesinde alarm sisteminizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Hırsız alarm sistemi şifresini personelinize vermeden telefon üzerinden kurma kapatma yapabilirsiniz. Alarmınız dan sinyal aldığınızdan saniyeler içerisinde telefonunuza bildirim gelerek olayların büyümeden müdahale etmiş olacaksınız. Alarm sisteminize entegre edilen kamera sistemi sayesinde mobil uygulama üzerinden canlı izleme yapabilir alarmın neden sinyal verdiğini canlı şekilde kontrol edebilirsiniz.

Kurma - Kapatma

Kamera İzleme

Anlık Bildirim

Ücretsiz Keşif Formu

İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik çözümleri için sizi arayalım.