Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim. İşyeriniz ve eviniz için size en uygun teklifleri sunalım. 

* Güvenliğiniz için bilgileriniz gizli tutulacaktır.

Hırsız alarm sistemleri eviniz ve işyeriniz için uygun fiyat teklifi alın.
Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi koruyun. Hırsızlara karşı en etkili önlem alarm sistemleridir. Alarm sistemleri sadece hırsızlık olaylarını önlemekte de kalmaz acil durumlarda hızlı şekilde yardım talep etmenize olanak sağlar. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
ev, alarm, sistemleri, güvenlik, kamerası, izmir, hırsız, alarmı, neutron, paradox, kablosuz ,
Alarm Takip Merkezi
Satın aldığınız alarm sistemi alarm takip merkezine bağlanarak 7/24  kontrol altına alınmış olacaktır. Şirketinize yapılan tüm giriş çıkışları kontrol edebilir haberiniz dışında şirketinize giriş yapılmasını engelleye bilirsiniz. Bu işlemler için aylık ücret ödemeyeceksiniz ! Alarm sistemine bağlı tüm dedektörlerin kontrolü takip merkezimiz sayesinde anlık olarak takip edilecek olası acil durumlarda kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir.
7/24 Takip

Anlık Bildirim

Personel Takibi

ev, alarm, sistemleri, güvenlik, kamerası, izmir, hırsız, alarmı, neutron, paradox, kablosuz ,
Telefondan Kontrol
Mobil uygulama sayesinde alarm sisteminizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Hırsız alarm sistemi şifresini personelinize vermeden telefon üzerinden kurma kapatma yapabilirsiniz. Alarmınız dan sinyal aldığınızdan saniyeler içerisinde telefonunuza bildirim gelerek olayların büyümeden müdahale etmiş olacaksınız. Alarm sisteminize entegre edilen kamera sistemi sayesinde mobil uygulama üzerinden canlı izleme yapabilir alarmın neden sinyal verdiğini canlı şekilde kontrol edebilirsiniz.
Kurma - Kapatma

Kamera İzleme

Anlık Bildirim

Alarm sistemini kiralamayın satın alın.
Aylık ödemeli alarm sistemi
Hırsız alarm sistemine aylık dolar kuru yada TL üzerinden yüksek ücret ödemeyin! Abonelik sistemi için hizmet alacağınız firma ile 24 aylık sözleşme imzalayıp sözleşmeden çıkmama taahhüdü vermiş oluyorsunuz. Sözleşme boyunca alacağınız hizmet yalnızca ürünlerin kullanımıyla sınırlı kalmaktadır. Sözleşme bitiminde ürünler firma tarafından söküm bedeli tahsil edilerek iade alınacaktır. 24 ay boyunca ödediğiniz ücreti boşuna ödemiş olacaksınız. Alarm sistemini kiralamayın uygun fiyatlar ile satın alarak ömür boyu kullanın !
Satın almalı alarm sistemi
Uygun fiyatlar sayesinde kaliteli ürünleri satın alın ve ömür boyu kullanın ! Şirketimiz satışını yaptığı tüm ürünler için 2 yıl ücretsiz servis ve 2 yıl boyunca ürün garantisi vermektedir. Montaj sonrası hizmet politikamız sayesinde müşterilerimiz 7/24 şirketimize ulaşabilir ve istedikleri saatlerde teknik servis hizmetinden faydalanabilirler. 2 yıl sonrasında müşteri ile şirketimiz arasında yaptığımız sözleşme sayesinde müşterimiz ömür boyu satın aldığı alarm sistemi için teknik destek hizmetlerinden faydalanacaklardır.

Ücretsiz Teklif Al

Hemen formu doldurun ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, iş yerinize en uygun alarm sistemi ve kamera çözümleri sunalım.

Hemen Arayın

0.232 433 0 724

Call Now ButtonHemen Arayın