IP Güvenlik Kamerası

IP Güvenlik kamerası, büyük işletmeler ve kapsamlı projeler için tasarlanmış ve profesyonellerin tercihidir. Kusursuz görüntü kalitesi ve hızlı alt yapısı sayesinde tam kapsamlı güvenlik kamerası modelidir. Fiber optik alt yapı proje hazırlama, kablo çekimi ve sonlandırma işlemleri uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Deneyimli kadromuz sayesinde ip güvenlik kamerası alt yapılarınız fiber optik kablolar sayesinde kilometrelerce uzaklıklara görüntü aktarımı yapılmaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve diğer tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Referanslarımız

F/O Fiber Optik Kablolama

IP Dome Kamera

Şık tasarımı sayesinde iç ortamlarda kullanılmaktadır. işyeri yada evinizde dar alanlarda bile tüm detayları görmenizi sağlamaktadır. Fonksiyonel olarak ses kaydı yapabilir isterseniz telefonlarınızdan canlı ses dinleyebilirsiniz.

IR Bullet IP Kamera

Dış ortamlara dayanıklı yapısı su, toz ve darbelere karşı koruma sağlamaktadır. Uzun yıllar zarar görmeden kullanıla bileceğiniz ır bullet güvenlik kamerası kaliteli ve profesyonel sistem kurdurmak isteyenlerin tercihidir.

Profesyonellerin Tercihi

güvenlik kamerası mega projeler ve profesyonel sistem kurdurmak isteyen işletmeler için başlıca tercih sebepleridir. İp güvenlik kamerası sağlıklı çalışması için en önemli etmen alt yapı ve kablolama tesisatıdır. Kablolama ip kamerasına özel network alt yapılı gerek fiber optik gerek ise cat-6 kablolar ile yapılmalıdır. Alt yapının ikinci dikkat edilmesi gereken profesyonel network ağı kurulmasıdır.

Profesyonel IP Güvenlik Kamerası Nelerden Oluşur

Proje Hazırlama

Profesyonel Çizim

Projenize uygun kamera tespiti için önceden sistemin kurulacağı alanda yapılan keşif sonucu gerçek ölçüler dikkate alınarak bilgisayar üzerinde çizim yapılmalıdır. Proje çizim esnasında ölçülere göre koyulacak kamera adeti ve kamera özelliği tespit edilmektedir. Uzman ekiplerimiz hazırladıkları İp güvenlik kamerası projesini sizlere detaylı olarak sunmaktadır.

IP Kamera Seçimi

Projeye Uygun Kamera Seçimi

IP güvenlik kameraları özellikleri ve kullanım amaçlarına göre binlerce çeşit marka ve model ürün bulunmaktadır. Ancak her kameranın özelliklerinden dolayı kullanım amaçları farklıdır. İşletmenizde en iyi kameranın hangi özelliklerde olması gerektiği uzman ekiplerimizde tespit edilmelidir. Bu sayede projenize uygun olmayan kameralara gereksiz yüklü miktarda ücret ödemeyeceksiniz.

Alt Yapı

Projenize Uygun Alt Yapı Tespiti

IP güvenlik kamerası tamamen network yani internet alt yapısı sayesinde çalışmaktadır. Kamera sayısı ve kablo metrajlarına göre alt yapının nelerden oluşması gerektiği önemli bir konudur. Uzun mesafe alanlarda fiber optik kablolama veya kablo çekimi mümkün olmayan alanlarda kablosuz görüntü aktarımı yapılmaktadır. Ancak bu alt yapılarında yüzlerce çeşit marka ve modelleri mevcuttur. Sisteminizin en iyi derece çalışması için alt yapı en önemli etken olduğunu unutmayın. Bu tür projelerde ürün tespitini yapacak kişilerin konusunda uzman olması gerektiği önemlidir. Projenizin tüm kısımlarında profesyonel ekiplerimiz hizmet verecektir.

Montaj

Profesyonel ürün montajı

IP güvenlik kamerası tespiti yapıldıktan sonra önemli konulardan biri alt yapı kablolama, kazım, kanal döşeme, kamera montajı vb işlemlerin eğitimli teknikerler tarafından yapılmalıdır. Hassas fiber kabloların doğru kanallar kullanılarak çekilmesi sistemin sorunsuz ve uzun yıllar çalışmasından büyük bir etmendir. Şirketimiz iş güvenliği sınırları içerisinde uzman teknik ekipler ile montaj yapmaktadır. Konusunda deneyimli ekiplerimiz profesyonel montaj çalışması yaparak hassas cihazların uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır.

Eğitim

Kullanım Eğitimi

Montajı tamamlanan sistem kapsamlı ve özellikli olduğu için tüm sistemin kullanımıyla ilgili detaylı eğitim verilmesi gereklidir. Olası durumlarda geriye dönük güvenlik kamerası kaydı izleyerek gerekli kayıtları yedek almanız önemli bir konudur. Profesyonel teknik ekibimiz gerekli kullanım eğitimlerini tarafınıza verecektir.

Bakım

Sistem Genel Kontrol Ve Bakımı

IP güvenlik kameraları 7/24 hiç durmadan yıllarca çalışması için tasarlanmıştır. Ancak önceden belirlenen aylarda genel kontrol yapılması kamera temizliği ve ayar kontrolü gereklidir. Alt yapıyı oluşturan elektronik cihazların tümü bilgisayar parçalarından oluşmaktadır. Bu cihazların belirli ayda periyodik bakımları yapılması sistemin uzun yıllar sorunsuzca çalışmasını sağlamaktadır. Şirketimiz montajını yaptığı tüm sistemin 2 yıl boyunca ücretsiz bakımı yapmaktadır.

Ücretsiz Teklif Al !

İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik çözümleri için sizi arayalım.