Ev Güvenlik Kamera Sistemleri

Evinize özel güvenlik kamerası sistemi kurdurmak, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ev kamera sistemi satın almak için hemen bizimle iletişime geçin. Uzman teknik ekibimiz adresinizde ücretsiz keşif yaparak size en uygun kamera teklifini sunalım.

Ücretsiz Teklif Alın

Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve diğer tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Referanslarımız

Evinizi ve Sevdiklerinizi Güvende Tutun

Cep Telefonundan Takip

Evinize takılan güvenlik kameralarını internet aracılığı ile cep telefonu ve bilgisayarlarınızdan takip edebilirsiniz. Güvenlik kameralarının özelliklerine göre HD, FULLHD vb. görüntü kalite seçenekleri vardır. Bu seçenekler sayesinde kameralarınızı izler net ve anlaşılır olacak şekilde görüntü izlersiniz. İnternet olmayan evlerde WIN modemler kullanılarak izleme yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Kablosuz Kamera

Ev kamera sistemlerinde genelde tercih edilen model kablosuz kamera sistemleridir. Kablosuz güvenlik kamerası tamamen kablosuz değildir. Kameranın çalışması için 220 volt enerji prizlerine bağlantı yapılması gereklidir. Kablosuz kamera sistemi cep telefonu üzerinden izlene bilmesi için evinizin içerisinde kablosuz özelliği bulunan internetiniz olmalıdır. Kablosuz kamera içerisine takılan SD card sayesinde görüntü kaydını kendi üzerine yapmakta ve ekstra kayıt cihazı almanıza gerek yoktur.

Kablosuz kamera özellikleri.

  • Gece görüşlü HD görüntü kalitesi
  • Kablosuz wifi özelliği olması,
  • Harekete duyarlı kayıt özelliği,
  • Sabit ip gerektirmeden cep telefonundan izleme,
  • Alarm özelliği sayesinde hareket esnasında telefona bildirim gönderme,

Evinize en uygun kamera sistemini belirlemek için ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanın.

Dome Kamera

 

Dome kamera sistemleri genel olarak uygun maliyetlerinden dolayı evlerde tercih edilmektedir. Dome kamera ev içerisinde en uygun yere montajı yapılarak kayıt cihazının olduğu yere kadar kamera kablosu çekilmektedir. Kameranın montajı ve görüntü açısı evin şekline ve ışık alma konumuna göre değişmektedir. Dome kameranın birden çok özelliğe sahip çeşitleri bulunmaktadır. Ancak en çok tercih edilen ucuz fiyatı açısından 1 megapiksel ve 2 megapiksel kameralardır. Dome kameranın kendi içerisinde ses özelliği yoktur. Ses kayıt yapılması için ayrı mikrofon takılması gerekmektedir.

Kayıt Cihazı

Kablolu tüm sistemlerde kayıt cihazı takılması zorunludur. Kayıt cihazı kameradan gelen görüntülerin işlendiği, kayıt altına alındığı ve cep telefon yada bilgisayarlardan izlenmesinin sağlandığı mini bir bilgisayardır. Kayıt cihazlarının kayıt özellikleri kamera ile aynı olmalıdır. Evinize takılacak kamera 2 megapiksel 1080P özelliğinde ise kayıt cihazı da 1080P kayıt yapma özelliğine sahip olmalıdır. Genel olarak fiyatların ucuz çıkması düşüncesiyle kayıt cihazları 1 megapiksel kayıt yapan özellikte seçilmektedir. Bu tarz hatalı tercihler sizin boş yere ödeme yapacağınız anlamına gelmektedir. Sistem kurulumu ve satın almak için bizimle iletişime geçin.

Hard Disk

Kayıt cihazları tüm sistemlerde kayıt özelliğinin olması için mutlaka harddisk olmalıdır. Harddiskler kameranın ne kadar süreyle kayıt yapacağını belirleyen depolama cihazlarıdır. Genelde evlerde 1 TB boyutlarında harddiskler kullanılmaktadır. Ortalama 4 kameralı bir sistemde 10 gün ile 15 gün arasında kayıt depolama kapasitesine sahiptir. Kapasite dolduğunda sistem kendini otomatik yenileyerek ilk gün yapılan kayıtlar silinir ve yerine yeni günlerin kayıtları eklenir bu işlemi kayıt cihazı otomatik yapmaktadır. Hardisk seçimlerinizde en çok dikkat etmeniz gereken özellik harddiskin kayıt cihazları için üretilmiş olması ve 7/24 çalışmaya uygun olmalıdır. Aksi halde sisteminiz kısa süre sonra arıza yapmaya başlayacaktır.

Ücretsiz Teklif Al !

İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik çözümleri için sizi arayalım.