Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim. İşyeriniz ve eviniz için size en uygun teklifleri sunalım. 

* Güvenliğiniz için bilgileriniz gizli tutulacaktır.

Profesyonel Alarm Sistemleri Sayesinde Eviniz 7/24 Koruma Altında

Akıllı alarm sistemleri sayesinde alarmınızı telefondan kontrol edebilir, alarm esnasında telefondaki uygulama üzerinden sesli uyarı gelerek saniyeler içerisinde olaya müdahale edebilirsiniz.

Ev Alarm Sisteminin Avantajları Nelerdir ?

HIRSIZLIK

Hırsızlıklara karşı en etkili silah alarm sistemidir. Dışarıdaki ışıklı siren sayesinde evinizin koruma altında olduğu anlaşılmaktadır. Profesyonel alarm sistemi sayesinde hırsızların size ve sevdiklerinize zarar vermesini engelleye bilirsiniz.

YANGIN

Evinizde yangın çıkma ihtimalinin olduğu odalara takılan duman dedektörü sayesinde yangından önce oluşan koku, is ve dumanı algılayarak alarmın devreye girecektir. Alarm saniyeler içerisinde telefonlarınıza bilgi göndererek yangının büyümeden müdahale etmenizi sağlamaktadır.

ACİL DURUM

Hırsız alarmının tuş takımı, uzaktan kumanda ve telefon uygulaması üzerindeki acil durum butonları sayesinde kolaylıkla ambulans çağıra bilir yada yakınlarınıza acil durum uyarısı göndererek size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Yaşlı ve evde yalnız yaşayanların en çok kullandığı özelliktir.

KAMERA

Alarm sistemine entegre edilebilen güvenlik kamerası alarm esnasında canlı kameraya bağlanarak alarmın neden çaldığını görebilir aynı zamanda hırsızların videolarını telefonunuza kaydederek yakalanmalarını daha kolay hale getirebilirsiniz.

SU BASKINI

Açık unutulan musluklar, boru patlaması, dışarıdan sızan sular vb olaylara karşı alarmı sistemine bağlı su baskın dedektörleri sayesinde olaylar büyümeden erken müdahale etmeniz sağlanacaktır.

GAZ

Evlerdeki yangınların meydana gelmesinin başlıca sebeplerinden biride açık unutulan ocaklar veya gaz sızıntıları dır. Alarm sistemine bağlanan gaz dedektörleri sayesinde olaylar büyümeden erken müdahale edeceksiniz.

6  Korumalı Güvenlik Paketi Sayesinde Eviniz 7/24 Koruma Altına Alınacaktır. Sevdiklerinizi Ve Değer Verdiklerinizi Geç Olmadan Koruma Altına Alın ! Onların Mutluluğu Ve Huzuru İçin Uygun Fiyatlı Akıllı Alarm Sistemlerimizi Tercih Edin.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Arayın !

0.232.433 0 724

ev, alarm, sistemleri, güvenlik, kamerası, izmir, hırsız, alarmı, neutron, paradox, kablosuz ,

Uzaktan Kontrol

Alarm sistemini uzaktan telefonla kontrol etmek çok kolay. İnternete bağlı alarm sisteminiz sayesinde cep telefonuyla alarmı kontrol edebilir alarmı kurmayı unutsanız bile telefonla kurabilirsiniz. Telefonunuza kurulan program sayesinde saniyeler içerisinde alarm sinyalleriniz uyarı olarak telefona gelerek çok kısa sürede olaya müdahale etmeniz sağlanmaktadır. Bu özellik sayesinde alarm merkezine bağlantı yapmanıza gerek kalmayacak ve aylık ücret ödemekten kurtulacaksınız. 

Uzaktan Kurma Kapatma

Mobil Uygulama

Anlık Bildirim

ev, alarm, sistemleri, güvenlik, kamerası, izmir, hırsız, alarmı, neutron, paradox, kablosuz ,

Kameralı Kontrol

Alarm sistemine bağlanan güvenlik kamerası sayesinde alarm esnasında canlı görüntü kaydı yapabilirsiniz. Telefona yüklenen mobil uygulama aynı anda alarm ve kameranızı kontrol etmenizi sağlamaktadır. İnternete bağlı güvenlik kameranız sayesinde dilediğiniz her yerden kameraya bağlanarak anlık yada geçmiş kayıtları izleye bilirsiniz. 

Gece Görüş

Kayıt

Geçmişi İzleme

Ücretsiz Teklif Al

Formu doldurun, ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize en uygun alarm sistemi ve kamera çözümünü sunalım.

Hemen Arayın

0.232 433 0 724

Call Now ButtonHemen Arayın