Profesyonel Ev Alarm Sistemleri

Akıllı alarm sistemleri sayesinde alarmınızı telefondan kontrol edebilir, alarm esnasında telefondaki uygulama üzerinden sesli uyarı gelerek saniyeler içerisinde olaya müdahale edebilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Alın

Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve diğer tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Referanslarımız

Ev Alarm Sisteminin Avantajları Nelerdir

2284402_810x458

HIRSIZLIK

Hırsızlıklara karşı en etkili silah alarm sistemidir. Dışarıdaki ışıklı siren sayesinde evinizin koruma altında olduğu anlaşılmaktadır. Profesyonel alarm sistemi sayesinde hırsızların size ve sevdiklerinize zarar vermesini engelleye bilirsiniz.

yangin

YANGIN

Evinizde yangın çıkma ihtimalinin olduğu odalara takılan duman dedektörü sayesinde yangından önce oluşan koku, is ve dumanı algılayarak alarmın devreye girecektir. Alarm saniyeler içerisinde telefonlarınıza bilgi göndererek yangının büyümeden müdahale etmenizi sağlamaktadır.

ev, alarm, sistemleri, güvenlik, kamerası, izmir, hırsız, alarmı, neutron, paradox, kablosuz ,

ACİL DURUM

Hırsız alarmının tuş takımı, uzaktan kumanda ve telefon uygulaması üzerindeki acil durum butonları sayesinde kolaylıkla ambulans çağıra bilir yada yakınlarınıza acil durum uyarısı göndererek size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Yaşlı ve evde yalnız yaşayanların en çok kullandığı özelliktir.

alarm-icerik-3

SU BASKINI

Açık unutulan musluklar, boru patlaması, dışarıdan sızan sular vb olaylara karşı alarmı sistemine bağlı su baskın dedektörleri sayesinde olaylar büyümeden erken müdahale etmeniz sağlanacaktır.

dome-termal-kamera-izmir-megapol-guvenlik-321

KAMERA

Alarm sistemine entegre edilebilen güvenlik kamerası alarm esnasında canlı kameraya bağlanarak alarmın neden çaldığını görebilir aynı zamanda hırsızların videolarını telefonunuza kaydederek yakalanmalarını daha kolay hale getirebilirsiniz.

alarm-icerik-4

GAZ

Evlerdeki yangınların meydana gelmesinin başlıca sebeplerinden biride açık unutulan ocaklar veya gaz sızıntıları dır. Alarm sistemine bağlanan gaz dedektörleri sayesinde olaylar büyümeden erken müdahale edeceksiniz.

6 Korumalı Güvenlik Paketi Sayesinde Eviniz 7/24 Koruma Altına Alınacaktır. Sevdiklerinizi Ve Değer Verdiklerinizi Geç Olmadan Koruma Altına Alın ! Onların Mutluluğu Ve Huzuru İçin Uygun Fiyatlı Akıllı Alarm Sistemlerimizi Tercih Edin.

Uzaktan Kontrol

Alarm sistemini uzaktan telefonla kontrol etmek çok kolay. İnternete bağlı alarm sisteminiz sayesinde cep telefonuyla alarmı kontrol edebilir alarmı kurmayı unutsanız bile telefonla kurabilirsiniz. Telefonunuza kurulan program sayesinde saniyeler içerisinde alarm sinyalleriniz uyarı olarak telefona gelerek çok kısa sürede olaya müdahale etmeniz sağlanmaktadır. Bu özellik sayesinde alarm merkezine bağlantı yapmanıza gerek kalmayacak ve aylık ücret ödemekten kurtulacaksınız.

Uzaktan Kurma Kapatma

Mobil Uygulama

Anlık Bildirim

Kameralı Kontrol

Alarm sistemine bağlanan güvenlik kamerası sayesinde alarm esnasında canlı görüntü kaydı yapabilirsiniz. Telefona yüklenen mobil uygulama aynı anda alarm ve kameranızı kontrol etmenizi sağlamaktadır. İnternete bağlı güvenlik kameranız sayesinde dilediğiniz her yerden kameraya bağlanarak anlık yada geçmiş kayıtları izleye bilirsiniz.

Gece Görüş

Kayıt

Geçmişi İzleme

Ücretsiz Keşif Formu

İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik çözümleri için sizi arayalım.