Profesyonel Hırsız Alarm Sistemleri

En doğru alarm sistemleri satın almak için bizimle iletişime geçin. Profesyonel ekibimiz sayesinde bütçenize uygun kablolu ve kablosuz alarm sistemi paketleri oluşturarak size en uygun teklifi sunalım.

Ücretsiz Teklif Alın

Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve diğer tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Referanslarımız

Ev Alarm Sistemleri

Eviniz için en güvenli alarm sistemlerini tasarlamak, bütçenize uygun kablolu ve kablosuz paketler oluşturmak için profesyonel ekiplerimizden destek alın. Güvenlik önlemleri sadece hırsızlık olaylarına karşı değil acil durumlarda yakınlarınıza ve gerekli birimlere haber vermek amaçlıda kullanılmaktadır. Evde yalnız yaşayan bireyler beklenmedik anlarda rahatsızlanması durumunda yakınlarını tek tuşla araya bilir yada tek tuşla ambulans talep edebilirler. Hırsız alarm sistemleri evinizde meydana gelebilecek yangın, su basması ve gaz kaçakları gibi büyük risk taşıyan olaylara karşı sizi koruma altına alacaktır. Geç olmadan güvenlik önlemlerinizi alın detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için hemen teklif formumuzu doldurun.

İşyeri Alarm Sistemleri

Emek verdiğiniz ve yaşamınız için en değerli varlığınız işinizdir. İşyerinizi beklenmeyen olaylara karşı profesyonel hırsız alarmları sayesinde koruma altına alın. İşyeri alarm sistemleri sizi sadece hırsızlık olaylarına karşı korumaz aynı zamanda yangın ihbar sistemi, su baskını, gaz kaçakları gibi risk taşıyan olaylara karşıda koruma altına alır. Alarm sisteminin bir diğer özelliği ise işyeri açılış kapanış takibidir. Giriş çıkış raporlama özelliği sayesinde personelinizin işyerini kaçta açıp kapattığını takip edebilir aylık raporlar alabilirsiniz. Size en uygun sistemi tasarlamak bütçenizi aşmadan teklif sunmak için hemen ücretsiz keşif formumuzu doldurun uzman ekibimiz sizinle irtibata geçerek detaylı bilgilendirmesini sağlayın.

Alarm Sistemi Nelerden Oluşur?

Hırsız Alarmı

Hırsız alarm sistemleri evinizi ve işyerinizi hırsızlara karşı korumak amaçlı tasarlanmış elektronik ürünlerdir. Hırsızların amacına ulaşmadan koruma altındaki alana girmeden uzaklaştırılması öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Sistemin amacı siz ve sevdiklerinize zarar gelmemesini sağlamak kötü niyetli kişileri bölgeden hızla uzaklaştırmaktadır. İşyeriniz ve evinizin konumuna en uygun sistemlerin belirlenmesi ve bütçenize uygun ürün seçimi yapılması için ücretsiz keşif imkanlarımızdan hemen faydalanın. Uzman teknik ekiplerimizin yapacağı keşif sonucu evinizi ve işyerinizin güvenli şekilde koruma altına alacak ürün tespitleri yapılmaktadır. Keşif esnasında sizlere ürünler hakkında detaylı teknik bilgi ve kullanım bilgileri anlatılarak satın alacağınız ürünlerin güvenliğiniz için önemli olacağının bilgisini almış olacaksınız. Hırsız alarm sistemleri içerisinde en önemli standart ürünler pır hareket dedektörü, kapı ve pencere manyetik kontakları ve dış ortama takılacak olan harici sirendir. Ürünlerin doğru şekilde konumlandırılması, teknik kılavuzlarına göre montajının yapılması size tam kapsamlı güvenlik sunacaktır. Uzman teknik servis ekiplerimiz montajını yapacağı ürünleri dışarıdan iptal edilemez şekilde ayarlayarak alarm sisteminiz sabotajlara karşı koruma altına alınmış olacaktır. Olası hırsızlık durumlarına karşı satın aldığınız sistem %100 çalışması hedeflenerek siz ve değer verdiklerinizi tam kapsamlı koruma sunacaktır. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için hemen bizimle irtibata geçiniz.

Yangın Alarm Sistemi

Alarm panelinin bir diğer önemli özelliği olan yangın alarm sistemi yardımcı dedektörler sayesinde 7/24 yangınlara karşı erken önlem almanızı sağlamaktadır. Alarm paneliyle entegre şekilde çalışan yangın sistemi koruma altına alınacak ortam özelliklerine göre birden fazla dedektöre sahiptir. Uzman teknik ekiplerimiz koruma altına alınacak bölgeye özel dedektör seçimi yaparak sizi ve değer verdiklerinizi yangına karşı koruma altına almaktadır. Yangın meydana gelmeden önce sessiz ve hızlı şekilde büyümektedir. Yangın oluşumunda ilk 30 dk en önemli zaman dilimidir. Bu zaman diliminde erken müdahale ve uyarı olumsuz kötü olaylara karşı can güvenliğinizi almanızı sağlayacaktır. Evlerde genelde yangın açık unutulan mutfak aletleri ve hatalı kullanılan elektrikli ev aletlerinden meydana gelmektedir. Evinizin mutfak odalarına takılacak duman dedektörü yangın öncesi oluşan koku ve dumana karşı yüksek duyarlılık göstererek olayların büyümeden size haber vermesini sağlamaktadır. Geç olmadan güvenliğinizi sağlamak olası istenmeyen olaylara karşı korunmak için ücretsiz keşif imkanlarımızdan faydalanın. Bizimle hemen iletişime geçerek uzman ekiplerimizden detaylı bilgiler alın.

Su Baskın Dedektörü

Açık unutulan musluk, olası kanalizasyon arızaları, doğal afetler vb. olayların evinize ve işyerinize zarar vermesini engelleyin. Su baskın dedektörleri sayesinde koruma altındaki alanda meydana gelecek su kaçaklarını büyük zararlar oluşmadan erken müdahalede bulunulmasını sağlamaktadır. Su baskın dedektörleri kablolu ve kablosuz olarak iki çeşit ürün vardır. Kaliteli ve profesyonel ürünlerimiz sayesinde satın aldığınız sistemlerin sıfır hatalı olarak çalışması sağlanmaktadır. Size en uygun sistemi satın almanız için bizimle iletişime geçin, konusunda uzman teknik ekiplerimiz size en uygun ürünleri belirleyerek tam kapsamlı güvenlik hizmeti satın almanız sağlanmaktadır.

Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz kaçaklarına karşı olaylar büyümeden önlem alın. Değer verdiklerinizi ve işletmenizi büyük sorunlardan koruyun. Alarm sistemlerine entegreli olarak çalışan gaz kaçak alarm dedektörü koruma altına alınan bölgedeki gaz kokularına karşı yüksek hassasiyet göstererek olası büyük sorunlar meydana gelmeden size haber verir. Doğal gaz gibi kimyasalların kokuları insanlar tarafından çok geç fark edilmektedir. Evinizde açık unutulan ocaklardan kaynaklanan gaz kaçakları evdeki kişiler tarafından fak edilmeden onlara telafisi olmayan zararlar verebilmektedir. Bu tarz beklenmeyen kötü olaylara karşı güvenlik önlemlerinizi alın. Eviniz ve işyeriniz için en uygun sistemi tasarlamak bütçenize uygun sistem satın alabilmek için ücretsiz keşif imkanlarımızdan hemen yararlanın.

Panik Alarm Dedektörü

Alarm sistemlerinde en çok talep edilen ürünlerden biridir. Panik alarmları kullanıcılara tam kapsamlı güvenli bir yaşam sürmelerini sağlamaktadır. Panik alarmları sisteme bağlı 7/24 çalışarak ihtiyaç halinde aktif edilmesi durumda saniyeler içerisinde alarm takip merkezine yada yakınlarınıza kısa sürede alarm sinyali göndererek sizin zor durumda olduğunuzu ve acil yardıma ihtiyacınız olduğunu haber vermektedir. En çok kullanım alanları kuyumcular, eczaneler, bankalar, döviz büroları, hastaneler ve evinde yalnız yaşayan kişiler için en güvenilir ürünlerden biridir. Evde yalnız yaşayan yakınlarınızın acil durumlarda panik butonunu kullanarak kısa sürede size alarm sinyali göndermesini olaylara hızlı müdahale etmenizi sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Al !

İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik çözümleri için sizi arayalım.