AHD Güvenlik Kamera Sistemleri

Apartman ve evinizin giriş kapısını, bahçesini güvenlik kamerası sayesinde koruma altına alabilirsiniz. Evinizin İçerisindeki sesli kamera sayesinde bebek bakıcınızı, hasta ve yaşlıları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hırsızlık ve tehditlere karşı yaşanan olayları kayıt altına alarak yasal sürecinizi kolaylaştırın.

Ücretsiz Teklif Alın

Güvenlik kameraları, alarm sistemleri ve diğer tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşmanız yeterli.

Referanslarımız

AHD Güvenlik Kamerası

AHD kısaltmasının anlamı Analog High Definition yani Türkçe anlamı yüksek çözünürlük yayın anlamına gelmektedir. AHD güvenlik kamerası kaliteli görüntü netliği sayesinde kayıtları anlaşılır kişi tespiti kolay olacak şekilde yapmaktadır. Telefon ve bilgisayardan HD kalitesinde canlı kamera görüntüsü izleyebilirsiniz.

Neden AHD Kamera Seçmeliyiz ?

AHD güvenlik kamerası günümüzde en çok tercih edilen kamera özelliğidir. AHD kameraları eski tip analog kameralardan ayıran en bilinir özelliği görüntülerinin canlı ve yüksek çözünürlükte olmasıdır. Teknolojinin hızla gelişmesine bağlı olarak üretimi artırılan AHD güvenlik kamerası ihtiyaca uygun özellikleri ve ucuz fiyatları nedeniyle başlıca tercihler arasındadır.

7/24 Cep Telefonundan Canlı İzleme
Yaparak Gözünüz Arkada Kalmasın

AHD Güvenlik Kamerası Nerelerde Kullanılır?

Ev & Apartman

Evinizde veya apartmanınızda güvenlik önlemi almak giriş çıkışları kontrol etmek istiyorsanız sizin için en iyi seçimlerden biri AHD güvenlik kamerası dır. Gece görüş ve dayanıklı dış yüzeyleri sayesinde topluma açık alanlarda rahatla kullanabileceğiniz, gece zifiri karanlıkta bile görüntü kaydı yaparak güvenlik önleminizi üst düzeylere çıkara bilirsiniz. Eviniz içinde de rahatlıkla kullana bilir gerek bebek bakıcı, gerekse ev içi güvenliği için en iyi seçimlerden biri olacaktır. Şık dış tasarımı sayesinde evinizin dekorunu bozmadan montaj gerçekleştirilmektedir. Uygun fiyat seçenekleri bütçenizi aşmadan güvenlik önlemlerini rahatlıkla alabilirsiniz.

İşyerleri

İşyeriniz için en iyi seçimlerden biri AHD güvenlik kamerası dır. Sorunsuz çalışma ve uzaktan telefonla izleme özelliği sayesinde personel kontrolü, ,işletme içerisindeki faaliyet kontrolü gibi işlemleri kolaylıkla ve sorunsuz yapmanızı sağlamaktadır. AHD güvenlik kamerası ucuz fiyat seçenekleri sayesinde bütçenize uygun sistem kurmanızı sağlamaktadır.

Ücretsiz Teklif Al !

İhtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik çözümleri için sizi arayalım.